Lot 167
Bohumír Číla (1885 - 1973) ZÁTIŠÍ S VÁZOU A JABLKY

50. léta 20. století
olej, plátno
45 x 55 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Boh. Číla

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Bohumír Číla vynikal v zobrazování běžných lidí a nálad venkova. Předložené zátiší s jablky a broušenou vázou je dílem zapadajícím do většího koherentního celku.