Lot 214
Bohdan Kopecký (1928 - 2010) SOUBOR 3 KRESEB

50. léta 20. století
Tuš, běloba, akvarel, karton
nesignováno

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   167 EUR

Trojice skic pocházející ze širší rodiny autora se věnuje svižnému zobrazení krajiny. V jeho tvorbě se často objevovaly náměty i průmyslových krajin a vegetace a výběžků Českého středohoří. Rozměry ve výřezu pasparty: 11x20, 30x44,5, 44,5 x 30 cm.