Lot 221
Jan Vyčítal (1942 - 2019) MALÍŘ POKOJŮ

2. polovina 20. století
tuš, akvarel, karton
Ve výřezu 28 x 38 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Honza Vyčítal

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Autorská ilustrace od Jana Vyčítala, zpěváka, karikaturisty a textaře. Vystudoval obor propagační grafika, přispíval do časopisu Dikobraz a byl vedoucím hudební skupiny Greenhorn. Od roku 1961 kreslil pro různé časopisy, po roce 1968 často tvořil pod pseudonymem a díla někdy ani nesignoval.