Lot 139
Achille Petrocelli (1861 - 1929) MUŽ S DÝMKOU

80. léta 19. století
olej, plátno
27,5 x 21 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Petrocelli

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Achille Petrocelli byl malíř žánrových scén a portrétů obyčejných lidí. Pocházel z umělecké rodiny malířů, od kterých se ledacos přiučil a následně šel studovat do Neapole.