Lot 122
Neznámý Autor KUCHYŇSKÉ ZÁTIŠÍ

Přelom 17. a 18. století
olej, plátno
76,5 x 111,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   167 EUR

Atraktvní velkoformátové zátiší s melounem, hrozny, broskvemi a dalšími druhy ovoce. Kolorit je redukovaný do tlumenějšího a konzervativnějšího rázu.