Lot 48
KLASICISTNÍ ŽARDINIÉRA

1. polovina 19. století
mahagon, třešeň, plech
54 x 27 x 27 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Elegantní žardiniéra s bohatou intarzií na všech bocích s motivem lastury. Na jedné straně malá zásuvka. Uvniř plech. Dobrý stav, lokální defekty.