Lot 122
Josef Písecký (1878 - 1954) MOŘSKÉ POBŘEŽÍ

Kolem 1924
olej, karton
24,5 x 34,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: J. Písecký

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
12 000 CZK
   |   500 EUR

Josef Písecký je v povědomí veřejnosti znám jako krajinář, který se věnoval především tématu moře. Zejména při svém pobytu v Dubrovníku vytvořil mnoho krásných děl, která zaznamenávala tamní přírodu.