Lot 135
Josef Písecký (1878 - 1954) ZIMNÍ PRAHA

1. polovina 20. století
olej, plátno
99 x 114 cm (v x š)
sign. vlevo dole: J. Písecký

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   167 EUR

Dosažená cena
45 000 CZK
   |   1 875 EUR

Josef Písecký je v povědomí veřejnosti znám jako krajinář. Zimní veduta Prahy je svým barevným laděním a množsvím detailů velmi krásnou ukázkou jeho malířské zkušenosti.