Lot 221
Jaroslav Grus (1891 - 1983) U LABE

1941
litografie, papír
45 x 59 cm (v x š)
sign. vpravo dole: J. Grus 41

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Jaroslav Grus studoval na AVU u profesora Schwaigera. Přestože se zaměřoval hlavně na českou krajinu, příležitostně vytvářel i kubistické figury a motivy z cest.