Lot 188
Neznámý Autor KOSATCE A TULIPÁNY

1. polovina 20. století
akvarel, papír
52 x 36 cm (v x š)
sign. vpravo dole nečitelně

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Dosažená cena
500 CZK
   |   21 EUR

Zátiší s květinami vyniká zejména volbou barev, která akcentuje živé tóny oranžové a žluté. Tlumené pozadí a barvy kosatců vytvářejí harmonickou kompozici.