Lot 131
Stanislav Lolek (1873 - 1936) POLE SE SNOPY

1. polovina 20. století
olej, plátno
45,5 x 60,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: St. Lolek

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
20 000 CZK
   |   833 EUR

Stanislav Lolek přecházel od veristického realismu až k impresionismu. Stanislav Lolek se často a rád vracel do krajiny kolem Luhačovic, kde opakovaně maloval výhledy do krajiny i lesní interiéry.