Lot 65
Neznámý Autor CÍSAŘ JOSEF I. HABSBURSKÝ

18. století
olej, plátno
87,5 x 72 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Dosažená cena
36 000 CZK
   |   1 500 EUR

Josef I. byl římský císař, uherský a český král, předposlední člen dynastie Habsburků v mužské linii. Prosadil se jako reformní panovník, který začínal se změnami shora - tedy u svého vlastního dvora.