Lot 179
František Friedl KONVOLUT ZÁBĚRŮ NORSKA II.

40. léta 20. století
akvarel, karton
sign. na některých listech: Friedl

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
4 500 CZK
   |   188 EUR

Konvolut 8 akvarelů, různé formáty (od 14x21 cm do 30x43 cm). Některé signovány. Autor, krajinář, Mařákův žák, za válečného pobytu v Norsku zachytil  typickou krajinu s fjordy, rybářskými vesnicemi, loděmi.