1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 178
KONVOLUT ZÁBĚRŮ NORSKA I.
40. léta 20. století
akvarel, karton
sign. na některých listech: Friedl
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 500 CZK
| 354 EUR
| 354 EUR
Konvolut 11 akvarelů, různé formáty (od 11x16 cm do 22x30 cm). Některé signovány. Autor, krajinář, Mařákův žák, za válečného pobytu v Norsku zachytil typickou krajinu s fjordy, rybářskými vesnicemi, loděmi.