Lot 23
SERVÍROVACÍ STOLEK ART DECO

20. léta 20. století
ořech, javor, sklo, kov
76 x 82 x 43 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
20 000 CZK
   |   833 EUR

Dýmyslný servírovací stolek na čtyřech kolečkách z období českého art deca se skleněnou vitrínou se sklápějícími dvířky a horní deskou s intarzií s motivem zátiší. Kompletně restaurováno.