Lot 237
ŠOU LAO S JELENEM

19. století
Kámen, dřevo
22,5 cm (v)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   43 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Řezba z mastku ve formě nesmrtelného božstva ,,hvězda dlouhého věku Šou Lao" opírajícího se o dračí hůl, se svým atendantem jelínkem, podstavec z tvrdého dřeva, Čína, období Čching, 19.stol. Restaurováno.