4 000 CZK
| 174 EUR
Lot 79
V POLÍCH
60. léta 20. století
Olej, plátno
41 x 50 cm (v x š)
Vlevo dole "L. Karoušek"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 348 EUR
| 348 EUR
Ladislav Karoušek původně studoval obor rytí kamenů a skla. Postupně přechází z realismu na pocitové a abstraktnější ztvárnění krajiny s výraznou barevností.