10 000 CZK
| 435 EUR
Lot 194
IMPOZANTNÍ BAROKNÍ SKŘÍŇ
1. polovina 18. století
ořech, ořechová kořenice, javor, zlacený bronz
224 x 150 x 63 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
22 000 CZK
| 957 EUR
| 957 EUR
Bohatě intarzovaná barokní skříň s motivy papoušků v každé kazetě s barokními volutovými ornamenty z černěné hrušky s bohatě členitou horní částí nesenou dvěma konzolemi. Bronzové v ohni zlacené kování. Výborný stav.