Lot 57
Jaroslav Rérych (1888 - 1965) PORTRÉT DÁMY

1914
Olej, plátno
192 x 114 cm (v x š)
Vpravo nahoře "J. Rérych 1914"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   204 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   204 EUR

Interiérový portrét ženy v hedvábném modrém šálu ve velkorysém životním formátu. Pravděpodobně se jedná o zakázkový portrét. Jaroslav Rérych byl český akademický malíř, grafik, sochař a pedagog, studoval u maxe Pirnera.