Lot 177
Neznámý Autor PÁROVÉ KRESBY BENÁTEK

1. polovina 20. století
Akvarel, karton
Ve výřezu 21 x 39 cm (v x š)
Vlevo dole nečitelně

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   122 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   122 EUR

Párové motivy z Benátek s vyobrazením gondol a Dóžecího paláce či Ponte di Rialto.