1 000 CZK
| 41 EUR
Lot 52
PRANÍ PRÁDLA
70. léta 20. století
Olej, překližka
31 x 26 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
37 000 CZK
| 1 510 EUR
| 1 510 EUR
Richard Wiesner často pobýval ve Francii a jeho dílo bylo ovlivněno Manetem. Tvořil zejména obrazy s figurálními kompozicemi a portréty, tvořil i zátiší a krajiny. Důležité jsou i jeho zakázky pro architektonickou výzdobu, jako byla výzdoba nádraží Praha - Smíchov.