Lot 34
Nora Musatová (1931) DÍVKA V ŽUPANU

2. polovina 20. století
54 x 40 cm (v x š)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   122 EUR

Dílo dcery Grigorije Musatova, který se 1920 usadil v Československu. Nora Musatová je díky svému zajímavému rukopisu zastoupena v mnoha sbírkách a galeriích. Dílo je druhotně signováno podpisem otce Grigorije Musatova.