Lot 109
Antoš Frolka (1877 - 1935) CHLAPEC A DÍVKA V KROJI

20. léta 20. století
Akvarel, papír
29 x 21,5 cm (v x š)
Vlevo dole "A. Frolka"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   41 EUR

Dosažená cena
2 000 CZK
   |   82 EUR

Antoš Frolka byl studentem J. Uprky a jeho výtvarnému rázu zůstal věrný do konce života. Maloval především pracující lid Slovácka.