Lot 35
Josef Jiří Kamenický (1910) KOUPÁNÍ

1. polovina 20. století
Olej, karton
51 x 66 cm (v x š)
Vpravo dole "A. Lískovec"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   82 EUR

Dosažená cena
7 000 CZK
   |   286 EUR

Obraz koupání od Josefa Jiřího Kamenického podepsaný pseudonymem "J. Lískovec", autor se věnoval převážně figurální tvorbě.