Lot 195
PSACÍ STŮL Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1830
třešeň, javor, černěná hruška, mosaz
108 x 148 x 77,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   82 EUR

Dosažená cena
7 000 CZK
   |   286 EUR

Elegenatní a velice kvalitně zpracovaný veliký uzavíratelný psací stůl/bureau se soustavou celkem vnějšími sedmi a vnitřními dvěma šuplíky. Vnitřek z černěné hrušky a linkami z javorového dřeva. Mosazné kování kolem šuplíků, původní klíč. Stav před restaurováním, drobná poškození, dobrý stav.