Lot 51
ZRCADLO V BAROKNÍM STYLU

2. polovina 19. století
Zlacené a stříbřené dřevo, zrcadlo
120 x 64 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
5 500 CZK
   |   220 EUR

Zlato stříbrné zrcadlo s bohatou zdobností na zaobleném vršku v podobě vázy s růžemi a akantovými listy. Výborný stav.