Lot 146
Neznámý Autor PÁROVÉ VENKOVSKÉ KRAJINY

19. století
Olej, plátno
54 x 65 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR

Dosažená cena
24 000 CZK
   |   960 EUR

Romantické venkovské krajiny s motivy dvorku se slepicemi. Malby vynikají pestrým koloritem a ztvárněním textur, které působí velmi realisticky.