Lot 95
J. Skowronski PÁROVÉ MALBY LESA

Přelom 19. a 20. století
Olej, plátno
60 x 25 cm (v x š)
Vpravo dole "J Skowronski"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
15 000 CZK
   |   600 EUR

J. Skowronski byl umělec, který se narodil v 19. století a příliš informací o něm nemáme. Umělcovo dílo bylo několikrát nabízeno v aukcích a jedná se převážně o krajinnou tvorbu.