25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 155
PÁROVÁ LOVECKÁ ZÁTIŠÍ
18. století
Olej, plátno
105 x 82 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
100 000 CZK
| 4 000 EUR
| 4 000 EUR
Dvojice žánrových lovecko - kuchyňských námětů s motivem ulovených zajíců a ptactva.