3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 11
INTARZOVANÁ LIDOVÁ TRUHLA
1. polovina 19. století
Dub, švestka, javor, dub
67 x 111 x 65 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
10 000 CZK
| 400 EUR
| 400 EUR
Tzv. holubičí truhla s obdélníkovým vertikálním i horizontálním dekorem s uvnitř intarzovaným ptactvem. Masivní kované úchyty na bocích truhly. Výborný stav, restaurováno.