Lot 211
BUSTA DÍVKY

1. polovina 19. století
carrarský mramor
44 cm (v)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
36 000 CZK
   |   1 440 EUR

Půvabná francouzská busta dívky z carrarského mramoru s přivřenýma očima a splétanými vyčesanými vlasy představuje velice kvalitně provedenou práci, především v místech dívčina účesu. Výborný stav, restaurováno v místech nosu.