1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 180
DVĚ KRAJINY A PORTRÉT
1. polovina 20. století
Akvarel, kvaš, papír
Vpravo dole "M. Nový" a "A. F..."
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 000 CZK
| 40 EUR
| 40 EUR
Dvojice krajin - vesnice a Praha od M. Nového a portrét muže od neznámého autora. Rozměry: 33 x 26 cm, 15 x 13,5 cm, 31 x 24 cm.