1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 215
ZÁTIŠÍ S HROZNY A HRUŠKAMI
Počátek 20. století
Olej, dřevo
13 x 22 cm (v x š)
Vpravo nahoře "AB"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
11 000 CZK
| 440 EUR
| 440 EUR
Decentní formát zátiší s ovocem v expersivním, lehce pastózním provedení.