1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 288
SOCHA MADONY S JEŽÍŠKEM
19. století
Polychromované a zlacené dřevo
51 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 500 CZK
| 300 EUR
| 300 EUR
Socha Madony v modrém plášti s Ježíškem. Oba s korunami na hlavách, Ježíšek s královským jablkem v ruce.