Lot 212
František X. Procházka (1887 - 1950) PORTRÉT MUŽE A ŽENY

1911
Olej, plátno
46 x 39 cm (v x š)
Vlevo dole "F.X. Procházka 1911"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Oboustranný portrét od Františka X. Procházky. Portét je datován do roku 1911, tedy rok po autorově první samostatné výstavě.