1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 246
NA TRHU
Olej, plátno
49,5 x 60 cm (v x š)
Vpravo dole "Vladimirovič 1938"
Vyvolávací cena
Malba pravděpodobně orientálního bazaru od dnes již nepříliš známého autora se signaturou "Vladimirovič".