3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 251
KRAJINA S ŘECKÝM CHRÁMEM
19. století
Olej, plátno
50 x 63 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 000 CZK
| 240 EUR
| 240 EUR
Krajina zalitá teplým slunečním světlem zapadajícího slunce nad řekou u řeckého chrámu.