5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 244
SPŘEŽENÍ V TRYSKU
19. století
Olej na plátně
68,5 x 102 cm (v x š)
Vpravo dole "C. Stoiloff"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Constantin Stoiloff se výrazně inspiroval ruským venkovem a životem kozáků. Jeho malby koňských spřežení patří mezi snadno rozeznatelné a vyhledávané náměty.