Lot 239
Jaroslav Malínský (1897 - 1979) MĚSTSKÉ PANORAMA

1919
Olej, plátno
62 x 75 cm (v x š)
Vpravo dole "Malínský 19"

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
5 500 CZK
   |   220 EUR

Jaroslav Malínský se věnoval studiu umění již od svých 14 let. Po 1. světové válce byl přijat na AVU do mistrovské školy Vojtěcha Hynaise. Stal se i stipendistou Hlávkovy nadace.