1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 221
MĚSTO U JEZERA
18. století
Olej, dřevo
24,5 x 19,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Malba potemnělé krajiny s s dominantou městského kostela poblíž vodního zdroje.