Lot 247
Otto Stritzko (1908 - 1986) CIKÁNSKÁ NEVĚSTA

1929
Olej, plátno
62 x 38 cm (v x š)
Vlevo dole "O. Stritzko"

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Otto Stritzko byl českým malířem, grafikem a restaurátorem. Věnoval se i ilistrátorství a úpravě knih.