2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 134
KYTICE VE VÁZE
1959
Olej, plátno
60 x 73 cm (v x š)
Vpravo nahoře "In. Šamánek"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 180 EUR
| 180 EUR
Innocenc Šamánek byl malířem původně z Vídně. Jeho díla se vyznačují expresivním rukopisem se svižnými údernými tahy štětcem.