Lot 124
Josef Bašek (1868 - 1917) BŘEZOVÝ HÁJ

Přelom 19. a 20. století
Olej, překližka
32 x 26 cm (v x š)
Vpravo dole "Bašek"

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
21 000 CZK
   |   840 EUR

Josef Bašek patřil mezi žáky Julia Mařáka a spolužáky Františka Kavána. Je vyhledáván zejména pro své lyrické krajiny, které se na trhu vyskytují spíše vzácně.