5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 335
ŽIŽKA JEDE DO BOJE
Kolem 1960
Olej, plátno
49 x 64 cm (v x š)
Nesignováno, zezadu označeno přípisem
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Malba Jana Baucha s typickými rysy plastického vrstvení a výrazné barevnosti, avšak zcela bez optimismu.