Lot 189
Jaromír Kunc (1900 - 1971) ZIMNÍ POTOK

1. polovina 20. století
Olej, plátno
34 x 98 cm (v x š)
Vpravo dole "Jar. Moravec"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
6 000 CZK
   |   240 EUR

Jaromír Moravec se věnoval malbě krajiny Českomoravské vysočiny, jižních Čech, Sedlčanska, Polabí, Posázaví a pražských motivů. Byl členem Svazu československých výtvarných umělců. Vyučoval malbu a kreslení v kulturním a společenském středisku Obecního domu v Praze.