1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 272
DÍVKA S TALÍŘEM
19. století
Olej, lepenka
39 x 25 cm (v x š)
Vpravo dole "S... István"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 180 EUR
| 180 EUR
Portrét vesnické dívky v plédu a zástěře s talířem polévky.