Lot 126
FUNKCIONALISTICKÝ SERVÍROVACÍ BAROVÝ STOLEK

20. - 30. léta 20. století
ořech, chromovaná ocel
72,5 x 80 x 37 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   750 EUR
Dosažená cena
33 000 CZK
   |   1 375 EUR

Důmyslný stolek z období funkcionalismu s prvky art deca s úložným uzamykatelným barovým prostorem je na kolečkách a opatřen madlem z ohýbané trubkové chromované oceli. Kompletně restaurováno.