Lot 41
LUSTR V BAROKNÍM STYLU

1. polovina 19. století
zlacené dřevo
93 cm (v), Průměr 71 cm

Vyvolávací cena
29 000 CZK
   |   1 208 EUR
Dosažená cena
29 000 CZK
   |   1 208 EUR

Šestiramenný lustr v barokním stylu s bohatou řezbou ze zlaceného dřeva pochází z období pozdního biedermeieru známého sice svými designovými modely, ale rovněž inspirovaného obdobími gotiky a baroka. Kompletně restaurováno, nově elektrifikováno.