Lot 210
Pavel Šmíd (1964) ROSO

2005
olej, plátno
60 x 70 cm (v x š)
sign. verso: Pavel Šmíd

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   783 EUR

Český malíř, spoluzakladatel umělecké skupiny Přirození, žije a pracuje v Praze. Věnuje se především malbě a je zastoupen ve sbírkách NG Praha, Galerie Litoměřice, Galerie moderního umění v Roudnici, Galerie Olomouc aj. Obraz je uveden na autorových stránkách pod názvem "Kosmetika".