Lot 145
František Tichý (1896 - 1961) PAGANINI

1944
suchá jehla, papír
37 x 19,5 cm (v x š)
sign. a věnováno dole uprostřed: 25. VIII 52 František Tichý

Vyvolávací cena
16 000 CZK
   |   696 EUR
Dosažená cena
25 000 CZK
   |   1 087 EUR

Originální lept "Paganini" od Fr. Tichého, černobílá varianta uvedena v soupisu děl Fr. Dvořáka pol. 68. František Tichý byl český malíř, ilustrátor, grafik a jevištní výtvarník. Patřil k významným osobnostem české výtvarné avantgardy 20. století.